הדס ישעיהו תכנון ועיצוב אדריכלי

הדס ישעיהו תכנון ועיצוב אדריכלי בעלת ניסיון רב בתכנון ובליווי פרויקטים בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים.

מתמחה בליווי פרויקטים החל משלב הייעוץ הראשוני, דרך תכנון הכולל הכנת תוכניות בניה לרבות הדמיות תלת ממדיות הממחישות ללקוח את החלל, סיורים משותפים לבחירת חומרי העיצוב באולמות תצוגה, סיוע בבחירת קבלני המשנה וליווי עבודות השיפוץ והבניה עד לשלב "מסירת המפתח" ללקוח.

הלקוחות של הדס ישעיהו נדהמים פעמים רבות לראות כי פרקטיות לא צריכה לבוא על חשבון עיצוב, והדס מתמחה במתן פתרונות עיצוביים, תוך שימוש בתכנון ייחודי ומקורי שלה לא רק לחלל אלא גם לרכיבי נגרות וגבס ושילוב פתרונות עיצוביים ואלגנטיים, כולל של תאורה, טקסטיל וריהוט המתאימים לנכס עצמו ולנתונים שבשטח וממקסמים אותו.

המטרות שלי

הייעוד שלי הוא להביא את הפרויקט בסיומו לתוצאה המיטבית, המעוצבת והמקצועית ביותר, שמתאימה לצרכיו של הלקוח ומשרה עליו תחושה של נינוחות והנאה מהבית שהוא עתיד לגור בו.

אמינות ודבקות במטרה 100%
מציאת פתרונות יצירתיים וייחודיים לכל צורך 100%
ניצול מקסימלי של המרחב בכל רחבי הבית מבלי לוותר על העיצוב והאסטתיות 100%
מקצועיות וירידה לפרטים 100%

אז מדוע צריך מעצבת פנים?

קנייה או שיפוץ של בית מתאפיינת כתקופה של מתח רב והוצאות כספיות גבוהות, מכאן שלליווי של מעצבת לפרוייקט בניה או שיפוץ, יש יתרונות רבים.  בראש ובראשונה הלקוחות רגועים לקראת תחילת הפרויקט ולכל אורכו.

אצל הדס ישעיהו הלקוחות מרגישים שהם בידיים טובות ושיש אשת מקצוע מהימנה שמנחה אותם ומלווה אותם בשלל המטלות, החל מההחלטות הראשונית לגבי אופי והיקף הפרוייקט, דרך ליווי מול אנשי המקצוע השונים ותיאום ביניהם, וכלה בבחירת העיצוב הנכון והמיטבי לפרוייקט המסוים.

הדס ישעיהו גם מכירה את מעגלי היצרנים והיבואנים ודואגת באופן קבוע להתעדכן בחידושים וחומרים העכשווים שיש בשוק האדריכלות והעיצוב, תוך השתתפות בכנסים והשתלמויות בארץ ובחו"ל, דבר שבא לידי ביטוי בחדשנות ויצירתיות בעיצוב.

המפתחות שלי להצלחה

ניסיון עשיר ומגוון

הדס ישעיהו הנה בעלת ניסיון רב שנים במגוון פרוייקטים הן מסחריים והן פרטיים בכל סדרי הגודל, לצד ידע רב בתחום העיצוב ואדריכלות.

הקפדה על פרטים קטנים כגדולים

עבודתי מתאפיינת בירידה לפרטים הקטנים תוך הסתכלות על הפרויקט כבר מתחילתו כמכלול, ותוך תכנון קדימה, הכל בכדי להגיע לתוצאה מדויקת ואיכותית ולא למצב בו הבניה תיעשה טלאי על טלאי ללא חשיבה וללא קו עיצובי מנחה.

מסירות להצלחת הפרוייקט

כל פרוייקט של הדס ישעיהו מקבל יחס של VIP תוך התמסרות להצלחת הפרוייקט, מעורבות בתהליך כולו ואוזן קשבת ללקוחות לאורך כל שלבי העבודה ועד לכניסתם לביתם החדש והמעוצב.

שיטות תכנון מתקדמות

הדס ישעיהו שואבת השראה ממקורות מגוונים וכל פרוייקט הוא אתגר עיצובי חדש וייחודי שנועד להתאים לחלומות ולצרכים של הלקוח המסוים. הדס דואגת להישאר מעודכנת בחידושים ובטרנדים עכשווים, בארץ ובעולם ויודעת איך לשלבם נכונה בפרוייקט הספציפי עליו היא עובדת.